Teamdragon.pl

0,00 zł
Strona głównaZanęty, Atraktory, Dipy i CiastaZanętyDRAGONQuattroQuattro 3 x 5 kg
e-Płatności
Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

Promocja

Quattro 3 x 5 kg

78,00 zł 62,40 zł

Producent: DRAGON
Wysyłka:5 dni
Produkt dostępny (5 szt.)
Waga:15.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Wybierz rodzaj:

Ilość:szt.

Przy kupnie podaj rodzaj zanęty 

Zanęty QUATTRO firmy Dragon to efektywne mieszanki zanętowe do codziennego wędkowania. Kazda z nich zawiera optymalna dawkę wysokiej jakosci komponentów smakowo-zapachowych i regulujących. Mieszanka wzmaga efekt wabienia i utrzymuje ryby w łowisku. Zanęty są gotowe do podania na łowisko, można je także wzbogacać niewielką ilością atraktorów, komponentów i przynęt roślinnych lub zwierzęcych. Wędkując na łowisku o silnym nurcie należy zwiększyć spoistość zanęty i dociążyć ją np. gliną lub żwirem.

BAZA JEZIORO, BAZA RZEKA. Zanęty bazowe, przeznaczone do połowu w wodach stojących i bieżących, zawierające najwyższej jakości składniki klejące, tłuszczowe i uwalniające. Charakteryzują się delikatną nutą zapachową (baza jezioro – waniliową, baza rzeka – śmietankową). W zależności od wymagań poszczególnych łowisk i gatunków ryb do baz można dodawać mieszanki smakowo–zapachowe, atraktory i inne komponenty.
PŁOĆ ANYŻOWA. Lekka zanęta o zapachu anyżu i słodko–słonym smaku, której bazę stanowi drobne pieczywo cukiernicze z dodatkiem nasion roślin oleistych i substancji uwalniających. Poszczególne frakcje aktywują się stopniowo, w postaci unoszącego się słupa, co decyduje o utrzymaniu płoci w łowisku.
LESZCZ PIERNIKOWY, LESZCZ CIASTKOWY. Zanęty o średniej frakcji, oparte na wyrobach cukierniczych i wzbogacone kompozycjami zapachowymi: piernikową oraz ciastek maślano–korzennych. Zawierają optymalny poziom substancji klejących, odpowiedzialnych za etapowe uwalnianie cząstek, które opadając na dno, tworzą atrakcyjny dywan zanętowy.
KARP MALINA - SCOPEX. Aromatyczna, słodka zanęta z zawartością grubej i średniej frakcji oraz dużą dawką protein, bogata w składniki o wysokiej wartości odżywczej. Posiada intensywny zapach malinowy z delikatną nutą scopexu. Wabi karpie ze znacznych odległości i długo utrzymuje je w polu nęcenia.
LIN - KARAŚ KOZIERADKA - WANILIA. Zanęta o średniej frakcji, przeznaczona do połowu lina, karasia i innych ryb żerujących przy dnie. Dominują w niej zapachy kozieradki i wanilii, czyli mieszanka uwielbiana przez karasie i liny. Zawiera odpowiednio dobrany zestaw składników energetycznych, proteinowych i mineralnych.
PŁOĆ KOLENDRA. Zanęta drobnej frakcji, aromatyczna, w której główną nutą zapachową jest kolendra. Skutecznie wabi w łowisko płocie, ale uniwersalność ziół pozwala na zatrzymanie w łowisku żerujących innych gatunków ryb spokojnego żeru. Ciemniejszy kolor mieszanki umożliwia zastosowanie tej mieszanki w łowiskach o dużej presji wędkarskiej.
KARP RYBA-ŚLIWKA. Zanęta dedykowana przy połowach większych okazów ryb karpiowatych, zwłaszcza karpi. Słodki zapach śliwki został przełamany mocnych zapachem rybnym. Połączenie tych dwóch zapachów sprawdzi się zarówno podczas wędkowania komercyjnego jak i w łowiskach dzikich. Zanęta grubszej frakcji, skutecznie utrzymuje ryby w łowisku, nie powodując
uczucia sytości.
LIN-KARAŚ CZERWONY ROBAK. Aromatyczna mieszanka o zapachu robaków, wabiąca skutecznie liny oraz karasie. Zanęta średniej frakcji, która świetnie utrzymuje ryby w łowisku, pobudzając je do aktywnego żerowania. Przeznaczona do połowu w wodach stojących i wolno płynących. Zawiera wyszukane składniki odżywcze, które wabią ryby z dużych odległości.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję