Teamdragon.pl

0,00 zł
Strona głównaRegulamin
e-Płatności
Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

Regulamin

Właścicielem internetowego sklepu on - line, prowadzonego pod adresem www.teamdragon.pl jest:
"HEMI" TOBIASZ USEWICZ
ul. Senatorska 26 lok. 21
Mazowieckie
00-095 Warszawa
NIP: 5252535625

Adres do korespondencji i odbioru osobistego zamówień: 87-313 Brzozie ,Mały Głęboczek 30

1.Sklep prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet. Dokonując zakupów produktów w Sklepie Klient zawiera umowę sprzedaży z www.teamdragon.pl"HEMI" TOBIASZ USEWICZ
2.Zakupów w Sklepie mogą dokonywać wyłącznie zarejestrowani użytkownicy portalu. Aby zapewnić bezpieczeństwo danych klientów, przed złożeniem zamówienia należy się zalogować używając do tego adresu e-mail i hasła.
3.Realizacja zamówienia jest warunkowana dostępnością produktu w Sklepie i w firmie Dragon. W przypadku niedostępności części produktów objętych zamówieniem Sklep informuje klienta o stanie zamówienia.
4.Podawane są ceny brutto zawierające podatek VAT. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca(nie dotyczy łodzi Buster ceny według aktualnego cennika firmy Dragon ) w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
5."HEMI" TOBIASZ USEWICZ zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie Sklepu, wprowadzania nowych produktów do oferty Sklepu, wycofywania produktów schodzących z oferty handlowej producentów i importerów z oferty Sklepu , przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
6.Klient otrzymuje paragon fiskalny lub po wcześniejszym ustaleniufakturę VAT przy każdym zamówieniu.
7.Zamówione produkty są dostarczane do klientów Sklepu zamieszkałych na terenie Polski na koszt klienta lub''HEMI'' TOBIASZ USEWICZ na podstawie cennika uzależnionego od wartości zamówienia i specyfiki produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej lub za pośrednictwem 8.Poczty Polskiej S.A., pod adres wskazany w formularzu zamówienia.
9.Produkty zamówione przez klientów Sklepu zamieszkałych za granicą mogą być dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówienia za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. na koszt klienta.
10.Pomimo dołożenia wszelkich starań Sklep nie gwarantuje, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy lub ilustracje importowane są automatycznie z systemów producentów i oficjalnych importerów, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.
11.W przypadku stwierdzenia wad produktu, klient ma prawo zgłoszenia ''HEMI'' TOBIASZ USEWICZ reklamacji produktu, zgodnie z obowiązującą gwarancją.
12."HEMI" TOBIASZ USEWICZ nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonywane w Sklepie przez osoby trzecie wykorzystujące konto oraz hasło klienta.
13.Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu i każdorazowo związany jest jego postanowieniami w chwili dokonywania zamówienia.
Rabaty sklepowe nie dotyczą wędzisk serii HM .
14.Czas wysyłki,realizacji zamówienia liczymy od dnia zaksięgowania wpłaty na konto sklepu i może ulec zmianie .
15.Konsument może w terminie 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia dostawy towaru, odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie. Do zachowania terminu wystarczy
wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.
16.Zamówienia nie opłacone w ciągu 5 dni roboczych zostaną usunięte.
17.W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa Polskiego