Teamdragon.pl

0,00 zł
Strona głównaZanęty, Atraktory, Dipy i CiastaZanętyDRAGONZanęta KlubowaZanęta Klubowa DRAGON - RZEKA 6 x 1 kg
e-Płatności
Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

Promocja

Zanęta Klubowa DRAGON - RZEKA 6 x 1 kg

102,00 zł 70,65 zł

Producent: DRAGON
Wysyłka:5 dni
Produkt dostępny (2 szt.)
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Zanęta Klubowa TEAM DRAGON nowosc

TEAM DRAGON

Najnowsze zanęty zawodnicze: Special Leszcz, Special Płoć oraz Ukleja Red i Yellow to efekt ścisłej współpracy naszej firmy z czołówką polskich wędkarzy spławikowców. Testowane przez ponad rok na różnego rodzaju zawodach, w tym na Mistrzostwach Polski i na zawodach z cyklu Grand Prix, przyczyniły się do odniesienia kilku spektakularnych sukcesów. W skład zanęt wchodzą tylko produkty naturalne najwyższej jakości a proces ich obróbki jest poddany ścisłej kontroli na każdym etapie wytwarzania. Zanęt Team Dragon używać można na każdego typu łowiskach, szczególnie na tych poddanych silnej presji wędkarskiej.

Zanęta Klubowa RZEKA; 00-00-02-01-1000

Zanęta Klubowa RZEKA

Zanęta Klubowa RZEKA; 00-00-02-01-1000

Podstawowa zanęta klubowa stosowana w większości imprez Grand Prix, doskonale sprawdzająca się w rzekach i kanałach. Doskonale wabi ryby, długo utrzymuje je w zanęconym miejscu i, co widać po wynikach naszych zawodników, zwykle wygrywa bezpośrednią rywalizację z konkurencyjnymi zanęta- Legendarna receptura, do której bazę stworzył W.R. Kremkus, dziś funkcjonująca w kształcie dopracowanym przez członków naszego Klubu. To Koncentrat waniliowy stosowany przez Klub Dragon na wszystkich łowiskach, w których ten zapach przynosi dobre efekty. Praktycznie zawsze doskonale sprawdza się jako zapach wabiący leszcze, jazie, karpie, karasie, krąpie i wiele innych gatunków ryb. Zawiera wyłącznie wanilię naturalną w sproszkowanej formie, bez jakichkolwiek chemicznych imitacji tego aromatu. mi stosowanym przez innych łowiących w zawodach.

Zanęta Klubowa - Koncentrat SUPER LOCK; 00-00-01-01-1000

Zanęta Klubowa- Koncentrat SUPER LOCK

Zanęta Klubowa - Koncentrat SUPER LOCK; 00-00-01-01-1000

Legendarna receptura, do której bazę stworzył W.R. Kremkus, dziś funkcjonująca w kształcie dopracowanym przez członków naszego Klubu. To właśnie ta zanęta wielokrotnie pozwoliła osiągnąć niesamowite wyniki (powyżej 20 kg w jednej, trzygodzinnej turze) w zawodach GPx rozgrywanych na Warcie. Oferowany koncentrat można z powodzeniem rozrabiać nawet w proporcji 1:2 (1 kg koncentratu na 2 kg innych składników) z komponentami zanętowymi takimi jak: tarta, wyprażana bułka, biszkopt, kaszka kukurydziana itp.

 

Koncentrat klubowy WANILIA; 00-30-70-00-0400

Koncentrat Klubowy WANILIA

Koncentrat klubowy WANILIA; 00-30-70-00-0400

Koncentrat waniliowy stosowany przez Klub Dragon na wszystkich łowiskach, w których ten zapach przynosi dobre efekty. Praktycznie zawsze doskonale sprawdza się jako zapach wabiący leszcze, jazie, karpie, karasie, krąpie i wiele innych gatunków ryb. Zawiera wyłącznie wanilię naturalną w sproszkowanej formie, bez jakichkolwiek chemicznych imitacji tego aromatu.

 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję